GraphQL Core Schema (1.0.9) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Path
or: ପଥ

en: Access denied
or: ଅଭିଗମ୍ୟତା ବାରଣ ହୋଇଛି

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ
