GraphQL Field Views Arguments (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Operator
fr: Opérateur

en: Reference
fr: Référence

en: Or
fr: Ou

en: And
fr: Et

en: Show comment replies in a threaded list.
fr: Afficher les réponses aux commentaires dans une liste indentée.

en: The referenced entity
fr: L'entité référencée

en: @label ID
fr: Identifiant (ID) de @label

en: Verifying entry...
fr: Vérification de l'entrée...
