Graphql field views arguments (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Operator
he: אופרטור

en: Reference
he: רפרנס

en: Or
he: או

en: And
he: וגם

en: Show comment replies in a threaded list.
he: הצגת תשובות לתגובות ברשימה משורשרת.

en: The referenced entity
he: היישות שאליה מצביע הרפרנס
