Graphql field views arguments (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Reference
nl: Referentie

en: Or
nl: Of

en: And
nl: En

en: Show comment replies in a threaded list.
nl: Reacties in een hiërarchische lijst weergeven.

en: The referenced entity
nl: De gerefereerde entiteit

en: @label ID
nl: @label-ID
