Graphql field views arguments (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Operator
cs: Operátor

en: Or
cs: Nebo

en: And
cs: A

en: Show comment replies in a threaded list.
cs: Zobrazovat odpovědi na komentáře ve vláknech.

en: The referenced entity
cs: Odkazovaná entita
