Graphql field views arguments (8.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Views
es: Vistas

en: Operator
es: Operador

en: Reference
es: Referencia

en: Or
es: O

en: And
es: Y

en: Show comment replies in a threaded list.
es: Mostrar las respuestas a los comentarios en una lista de hilos.

en: The referenced entity
es: La entidad referenciada

en: @label ID
es: ID @label
