Graphql field views arguments (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Operator
fi: Operaattori

en: Reference
fi: Viittaus

en: Or
fi: TAI

en: And
fi: Ja

en: Show comment replies in a threaded list.
fi: Näytä kommentin vastaukset ketjutettuna listana.

en: The referenced entity
fi: Viitattu entiteetti
