GraphQL Field Views Arguments (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Or
lt: Arba

en: Show comment replies in a threaded list.
lt: Rodyti komentarų atsakymus medžio pavidale.
