Graphql field views arguments (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Operator
sk: Operátor

en: Reference
sk: Referencia

en: Or
sk: Alebo

en: And
sk: A

en: Show comment replies in a threaded list.
sk: Zobraziť komentáre ako rozvetvené konverzácie.

en: The referenced entity
sk: Odkazovaná entita
