Graphql field views arguments (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Operator
ta: வினைக்குறி

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Or
ta: அல்லது

en: The referenced entity
ta: மேற்கோள் உருப்படி
