Graphql field views arguments (8.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Operator
da: Operand

en: Or
da: Eller

en: And
da: Og

en: Show comment replies in a threaded list.
da: Vis kommentarer i en trådet liste.

en: The referenced entity
da: Link til den refererede entity
