Graphql field views arguments (8.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Views
fa: نماها

en: Operator
fa: عملگر

en: Reference
fa: ارجاع

en: Or
fa: یا

en: And
fa: و

en: Show comment replies in a threaded list.
fa: پاسخ دیدگاه ها را در یک لیست ریسه بندی شده (مانند مکالمه) نشان بده.
