GraphQL Field Views Arguments (8.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: Operator
ja: オペレータ

en: Reference
ja: 参照

en: Or
ja: または

en: And
ja: および

en: Show comment replies in a threaded list.
ja: スレッド形式でコメントを表示

en: The referenced entity
ja: 参照されているエンティティ
