GraphQL Field Views Arguments (8.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Views
uk: Види

en: Operator
uk: Оператор

en: Reference
uk: Посилання

en: Or
uk: Або

en: And
uk: Та

en: Show comment replies in a threaded list.
uk: Показувати відповіді на коментарі у вигляді деревоподібного списку.

en: The referenced entity
uk: Сутність за посиланням

en: @label ID
uk: ID @label

en: Verifying entry...
uk: Перевірка запису...
