GraphQL Field Views Arguments (8.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Reference
hu: Referencia

en: Or
hu: Vagy

en: And
hu: És

en: Show comment replies in a threaded list.
hu: A hozzászólás válaszainak megjelenítése beágyazott listában.

en: The referenced entity
hu: A hivatkozott entitás

en: @label ID
hu: @label azonosító

en: Verifying entry...
hu: Bejegyzés ellenőrzése…
