GraphQL Field Views Arguments (8.x-1.0-beta4) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Views
it: Viste

en: Operator
it: Operatore

en: Reference
it: Riferimento

en: Or
it: O

en: And
it: E

en: Show comment replies in a threaded list.
it: Mostra le risposte ai commenti nell'elenco degli argomenti.

en: The referenced entity
it: L'entità messa in relazione

en: @label ID
it: ID @label
