GraphQL Field Views Arguments (8.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Views
ar: الرؤى

en: Operator
ar: العامل

en: Reference
ar: مرجع

en: Or
ar: أو

en: Show comment replies in a threaded list.
ar: عرض ردود التعليقات في لائحة مسننة.

en: The referenced entity
ar: مرجع الكيان
