GraphQL Field Views Arguments (8.x-1.0-beta4) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: Reference
de: Referenz

en: Or
de: Oder

en: And
de: Und

en: Show comment replies in a threaded list.
de: Antworten auf Kommentare in einer Baumstruktur anzeigen.

en: The referenced entity
de: Die referenzierte Entität

en: Verifying entry...
de: Überprüfe Eintrag…
