GraphQL Field Views Arguments (8.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Operator
el: Τελεστής

en: Reference
el: Αναφορά

en: Or
el: Ή

en: Show comment replies in a threaded list.
el: Εμφάνιση απαντήσεων των σχολίων ως λίστα νημάτων.

en: The referenced entity
el: Η αναφερόμενη οντότητα
