GraphQL Field Views Arguments (8.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Reference
et: Viide

en: Or
et: Või

en: And
et: Ja

en: Show comment replies in a threaded list.
et: Kommentaaride vastuseid näidatakse lõimedena.

en: The referenced entity
et: Viidatud olem
