GraphQL Field Views Arguments (8.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Operator
gl: Operador

en: Reference
gl: Referencia

en: Or
gl: Ou

en: And
gl: E

en: Show comment replies in a threaded list.
gl: Amosar as respostas os comentarios nunha lista de fíos.
