GraphQL Field Views Arguments (8.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Views
id: View

en: Reference
id: Referensi

en: Or
id: Atau

en: And
id: Dan

en: Show comment replies in a threaded list.
id: Tampilkan komentar balasan dalam daftar diskusi.

en: The referenced entity
id: Entitas yang dirujuk

en: @label ID
id: ID @label
