GraphQL Field Views Arguments (8.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Operator
lv: Operators

en: Reference
lv: Atsauce

en: Or
lv: Vai

en: And
lv: Un
