GraphQL Field Views Arguments (8.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Operator
pt: Operador

en: Reference
pt: Referência

en: Or
pt: Ou

en: And
pt: E

en: Show comment replies in a threaded list.
pt: Apresentar respostas aos comentários numa lista hierárquica.

en: The referenced entity
pt: A entidade referenciada

en: @label ID
pt: Id. @label

en: Verifying entry...
pt: Verificando entrada...
