GraphQL Field Views Arguments (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Reference
ro: Referință

en: Or
ro: Sau

en: And
ro: Și

en: Show comment replies in a threaded list.
ro: Afișarea comentariilor într-o listă grupată pe nivele.

en: The referenced entity
ro: Entitatea de referință

en: @label ID
ro: Id-ul @label
