GraphQL Field Views Arguments (8.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Operator
ru: Оператор

en: Reference
ru: Связь

en: Or
ru: Или

en: And
ru: И

en: Show comment replies in a threaded list.
ru: Показывать комментарии в виде ветвящегося списка.

en: The referenced entity
ru: Связанная сущность

en: @label ID
ru: Идентификатор @label
