GraphQL Field Views Arguments (8.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Reference
sv: Referens

en: Or
sv: Eller

en: And
sv: och

en: Show comment replies in a threaded list.
sv: Visa svar på kommentarerer i en trådad visning.

en: The referenced entity
sv: Det refererade objektet

en: @label ID
sv: @label id
