GraphQL Field Views Arguments (8.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Operator
tr: İşletmen

en: Reference
tr: Kaynak

en: Or
tr: Veya

en: And
tr: Ve

en: Show comment replies in a threaded list.
tr: Yorum yanıtlarını sıralı gösterim ile listele.

en: The referenced entity
tr: Başvurulan varlık

en: @label ID
tr: @label kimliği
