GraphQL Search API Solr (1.3.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Filters
es: Filtros

en: Facets
es: Facetas

en: Sort
es: Ordenar

en: Query string
es: Cadena de consulta

en: Solr search
es: Búsqueda Solr

en: Langcode
es: Código del idioma
