GraphQL Search API Solr (1.3.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Filters
pl: Filtry

en: Facets
pl: Fasety

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Query string
pl: Ciąg zapytania

en: Solr search
pl: wyszukiwarka Solr

en: Page limit
pl: Limit stron

en: Langcode
pl: Kod języka
