GraphQL Search API Solr (1.3.2-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Filters
fr: Filtres

en: Facets
fr: Facettes

en: Sort
fr: Trier

en: Query string
fr: paramètres d'URL

en: Solr search
fr: Recherche Solr

en: Langcode
fr: Code de la langue
