GraphQL Search API Solr (1.3.2-beta1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Facets
nl: Facetten

en: Sort
nl: Sorteren

en: Query string
nl: Query-tekst

en: Solr search
nl: Solr-zoeken

en: Langcode
nl: Taalcode
