GraphQL Vertex AI (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Location
gl: Localización

en: Query
gl: Consulta

en: Search Result
gl: Resultados da Busca

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Suggestions
gl: Suxerencias

en: Search result
gl: Resultados da busca
