GraphQL Vertex AI (1.0.0-alpha1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Location
no: Sted

en: Query
no: Spørring

en: Search Result
no: Søkeresultat

en: Offset
no: Forskyving

en: Suggestions
no: Forslag

en: Search result
no: Søkeresultater
