GraphQL Vertex AI (1.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Filter
cs: Filtr

en: Location
cs: Místo

en: Query
cs: Dotaz

en: Search Result
cs: Výsledek vyhledávání

en: Offset
cs: Posun

en: Search result
cs: Výsledek vyhledávání
