GraphQL Vertex AI (1.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Filter
pt: Filtro

en: Location
pt: Localização

en: Query
pt: Consulta

en: Search Result
pt: Resultados de Pesquisa

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Project ID
pt: ID do Projecto

en: Search result
pt: Resultado da procura
