GraphQL Vertex AI (1.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Text
fa: متن

en: Filter
fa: فیلتر

en: Location
fa: مکان

en: Query
fa: پرس و جو

en: Offset
fa: جابجایی

en: Search result
fa: نتایج جستجو
