GraphQL Vertex AI (1.0.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Text
fi: Teksti

en: Filter
fi: Suodatus

en: Location
fi: Sijainti

en: Query
fi: Kysely

en: Search Result
fi: Hakutulokset

en: Search result
fi: Hakutulos
