GraphQL Vertex AI (1.0.0-alpha5) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Location
de: Ort

en: Query
de: Abfrage

en: Search Result
de: Suchergebnis

en: Offset
de: Versatz

en: Suggestions
de: Vorschläge

en: Project ID
de: Projekt-ID

en: Search result
de: Suchergebnis

en: Page Size
de: Seitengröße
