GraphQL Vertex AI (1.0.0-alpha5) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Text
he: טקסט

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Query
he: שאילתה

en: Search Result
he: תוצאות חיפוש

en: Offset
he: היסט

en: Search result
he: חיפוש בתוצאות
