GraphQL Vertex AI (1.0.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Text
lt: Tekstas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Query
lt: Užklausa

en: Search Result
lt: Paieškos Rezultatas

en: Search result
lt: Paieškos rezultatas
