GraphQL Vertex AI (1.0.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Filter
ro: Filtru

en: Location
ro: Locația

en: Query
ro: Interogare

en: Offset
ro: Decalaj

en: Suggestions
ro: Sugestii

en: Search result
ro: Rezultat căutare
