GraphQL Vertex AI (1.0.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Text
tr: Metin

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Location
tr: Konum

en: Query
tr: Sorgu

en: Search Result
tr: Arama Sonuçları

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Search result
tr: Arama sonucu
