GraphQL Vertex AI (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Text
et: Tekst

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Query
et: Päring

en: Search Result
et: Otsingu tulemus

en: Offset
et: Nihe

en: Search result
et: Otsingutulemus
