GraphQL Vertex AI (1.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Text
id: Teks

en: Location
id: Lokasi

en: Query
id: Kueri

en: Search Result
id: Hasil Pencarian

en: Offset
id: Letak

en: Search result
id: Hasil pencarian
