GraphQL Vertex AI (1.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Text
pt: Texto

en: Filter
pt: Filtrar

en: Location
pt: Localização

en: Query
pt: Consulta

en: Search Result
pt: Resultado da busca

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Suggestions
pt: Sugestões

en: Search result
pt: Resultado da busca
