GraphQL Vertex AI (1.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Text
ug: تېكىست

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Location
ug: ئورنى

en: Suggestions
ug: تەكلىپلەر

en: Search result
ug: ئىزدەش نەتىجىسى
