GraphQL Vertex AI (1.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Text
vi: Văn bản

en: Filter
vi: Lọc

en: Location
vi: Vị trí

en: Query
vi: Truy vấn

en: Search Result
vi: Kết quả tìm kiếm

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Suggestions
vi: Các đề nghị

en: Search result
vi: Kết quả tìm kiếm

en: Page Size
vi: Cỡ trang
