GraphQL Vertex AI (1.0.0-rc2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Text
bg: Текст

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Search result
bg: Резултат от търсенето

en: Request parameters
bg: Параметри на заявката
