GraphQL Vertex AI (1.0.0-rc2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Text
da: Tekst

en: Location
da: Lokation

en: Query
da: Forespørgsel

en: Search Result
da: Søgeresultat

en: Offset
da: Forskydning

en: Suggestions
da: Forslag

en: Search result
da: Søgeresultat
